Prize Papers Consortium

Op dinsdag 15 maart 2011 is een informele belangengroep opgericht met de naam Prize Papers Consortium.

Het doel van het consortium is behalve een betere wederzijdse informering over lopende en nieuwe onderzoeksplannen om nieuwe subsidieaanvragen met verwijzing naar dit consortium te kunnen indienen, waarmee gegarandeerd kan worden  dat de aangevraagde middelen aan zoveel mogelijk belangstellenden ten goede zullen komen en dus efficiënt zullen worden besteed. Het is daarbij het voornemen om te proberen de werkzaamheden zodanig over de instellingen te verdelen dat iedere instelling het onderdeel verzorgt dat aansluit bij de eigen kerntaken, in een vorm (inhoudelijk en technisch) waarop door de andere instellingen verder te bouwen is.

De betrokken instellingen en vertegenwoordigers van instellingen zijn:
Nationaal Archief: Roelof Hol, Ton van Velzen
Koninklijke Bibliotheek: Els Van Eijck Van Heslinga
Fryske Akademy: Hanno Brand, Reinier Salverda (tevens University College, Londen)
Universiteit Leiden: Marijke van der Wal
Universiteit van Cambridge: Jelle van Lottum
Meertens Instituut: Hans Bennis, Nicoline van der Sijs, Herman Roodenburg
Huygens Instituut voor Nederlandse Geschiedenis: Henk Wals, Karina van Dalen-Oskam, Gerrit Knaap
Redactie Sailing Letters Journaal:  Perry Moree
Het Huygens ING is aangewezen als coordinerend instituut.

Roelof Hol  roelof.hol@nationaalarchief.nl
Ton van Velzen  ton.van.velzen@nationaalarchief.nl
Els Van Eijck Van Heslinga  Els.vanEijck@KB.nl
Hanno Brand hbrand@fryske-akademy.nl
Reinier Salverda rsalverda@fryske-akademy.nl
Marijke van der Wal M.J.van.der.Wal@hum.leidenuniv.nl
Jelle van Lottum : jv266@cam.ac.uk
Hans Bennis  hans.bennis@meertens.knaw.nl
Nicoline van der Sijs  post@nicolinevdsijs.nl
Herman Roodenburg Herman.Roodenburg@meertens.knaw.nl
Henk Wals henk.wals@huygens.knaw.nl
Gerrit Knaap gerrit.knaap@huygens.knaw.nl
Karina van Dalen-Oskam karina.van.dalen@huygens.knaw.nl
Perry Moree Moree@brill.nl

Incl:
Isabelle Hulshof Isabelle.Hulshof@KB.nl
Suzanne van Kaam Suzanne.van.kaam@huygens.knaw.nl

This entry was posted in Algemene informatie. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>